İletişim
Türkçe English

Bergen Marble & Granite, Tri-State Metropolitan Bölgesi’nin tamamına (NY, NJ, CT şehirlerini kapsayan bölge) hem b2b hem de b2c hizmet veren, mutfak ve banyo tasarım ve uygulama firmasıdır. Komple bir binanın ya da küçük bir apartman dairesinin mutfağında ya da banyosunda neye ihtiyaç varsa Ridgefield, New Jersey’deki hem showroom hem fabrika hem de deposu bulunan yerleşkesinden müşterilerine tek bir noktadan eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Amaç:

Amaç:

Bergen Marble & Granite’in  Wix ile hazırlanmış bergengranite.com ve bergenkitchen.com adında iki sitesi vardı. Bu iki siteyi hem tasarımsal hem de yazılım açısından tek bir siteye indirgeyerek, php dilinde kullanıcı dostu ve SEO dinamiklerine uyumlu bir hale getirmek ve kendi yönetimlerindeki Google Ads bütçesinin yönetimini devralarak bütçeyi daha verimli bir şekilde kullanmak. Aynı zamanda düzenli aylık SEO çalışmaları ile de web sitesi trafiğini ve dönüşüm oranlarını arttırmak.

Amerika’da Sosyal Medya kanalı olarak Facebook halen önde olduğu için Facebook MyBusiness platformundan trafik reklamları çıkarak hızlı bir şekilde ‘Ücretsiz Mutfak Tasarımı’ form dönüşümü elde etmek!

Sonuç:

Sonuç:

Son iki yılda Google kaynaklı organik oturumda %175 büyüme ve dönüşüm oranlarında %120 artış,

Facebook trafik reklamları sayesinde ‘Ücretsiz Mutfak Tasarımı’ form doldurma dönüşüm sayısında %250 büyüme,

Google Reklamlarında edinme başı maliyetlerinde %45 düşüş gerçekleşti.

Teklif Al
Telefon WhatsApp Harita E-posta