İletişim
Türkçe English

CMG Containers, genel merkezi Fort Lauderdale, Miami’den, Amerika genelinde 39 şehirde bulunan depo ağı ile  Amerika’nın bütün eyaletlerine hem yeni hem de ikinci el konteyner tedarik hizmeti veren, sektöründe lider 20 yıllık bir firmadır.

Amaç:

Amaç:

Mevcut kurumsal websitesi cmgcontainers.net’in SEO’ya uyumlu ve kullanıcı dostu yeni bir tasarımla php yazılım dili ile baştan yenilenerek hem SEO hem de Google Ads çalışmaları ile websitesi trafiğinde ve dönüşüm oranlarında artış sağlamaktı.

Sonuç:

Sonuç:

Websitesinin altyapısının yenilenmesi ve içeriğin zenginleşmesi sayesinde Google bazlı yapmış olduğumuz düzenli SEO çalışmaları ile cmgcontainer.net’in organik trafiğini %240 arttırdık.

Yeni websitesi içerik bakımından öncekine göre çok daha zengin olduğundan ve site yenilenmeden önce masaüstü hızı: 68, mobil hızı: 22, site yenilendikten hemen sonra masaüstü hızı: 95, mobil hızı: 87’ye çıktığından mevcut Google arama ağı kampanyalarında kullandığımız anahtar kelimelerin Landing Page deneyimi ortalamanın üzerine çıktı, bu sayede arama ağı reklamları için tıklama başına ödediğimiz bedel $1,65-$1,80 aralığından $0,90 - $1,05 aralığına kadar düştü.

Google reklamlarını yönetmeye başladığımızda o güne kadar sadece arama ağı reklamlarına yatırım yapılmışken, re-marketing ve ‘Custom Intent Audience’ hedef kitlesine display reklam kampanyaları açarak reklamlardan gelen dönüşüm oranlarını 50% arttırdık.

Teklif Al
Telefon WhatsApp Harita E-posta