İletişim
Türkçe English

Günümüzde, sunduğunuz ürün veya hizmetleri hedef kitlenize en kısa ve anlaşılır şekilde, zamanını almadan anlatma yöntemi; fotoğraf ve video çekimleridir. 
Bireyler artık günün büyük kısmını sosyal medya mecralarında harcadığından, markaların da bireylere bu mecralar aracılığıyla ulaşması, mesajlarını bu mecralar doğrultusunda iletmesi ve yayılımını başarılı bir şekilde gerçekleştirip etkileşim haline geçebilmesi oldukça önemlidir. Yapılan araştırmalar sonucu içerik oluşturmada hedef kitlenin hem görsel algısı hem de tüketici psikolojisinin göz önünde bulundurulmasının önemi ortaya konulmuştur. Salt belgeleyici veya sadece estetik kaygılarla oluşturulmuş içerikler tüketici üzerinde beklenenin aksine ters etki oluşturmaktadır.

 

Beeo Image


Yine yapılan araştırmalar göstermektedir ki; günümüzde sosyal medyanın gücü normal medya organlarının gücünü çoktan geçmiş, marka konumlandırma, marka farkındalığı ve satış üzerinde ne kadar büyük bir etkisi olduğunu göstermiştir.

Takı Küpe Image

Bu sebeple, biz içerik çekimlerimizi belli bir görsel bütünlük ve marka vizyonu çerçevesinde yaşayan kareler olarak gerçekleştiriyoruz. Görsel bütünlüğümüzü oluştururken markaya uygun model,mekan ve prop seçimleri yapıyor ve bunu styling ile tamamlıyoruz. Markaya uygun renk seçimleri çok önemli; gözü fazla yormayacak, anlaşılır ve net kareler almaya dikkat ederken, hızla değişen fotoğraf, renk ve edit modasını da yakından takip ediyoruz. Bir dönem kontrast ağırlıklı, renkli, baskın görseller dikkat çekerken günümüzde daha aydınlık, soft ve minimal çizgiler dikkat çekiyor.

Son olarak da görsel çalışmalarımızı içerik metinlerimiz ile destekliyoruz. İçerik metinlerinde farklı, yaratıcı ve dikkat çekici olmak açısından çekim sırasında içeriklerimizi destekleyecek konsept ve hikayeler oluşturup fotoğraf ve video çekimlerimi yapmaya özen gösteriyoruz.

Siz de Dijital Çağ’a geçtiğimiz bugünlerde dijital dünyada yerinizi almakta geç kalmayın. Ürün veya hizmetinizi doğru konumlandırılmış konseptlerde, yapaylıktan uzak, yaşanır fotoğraf kareleri veya kısa videolardan oluşan içerikleriniz ile müşteri kitlenize ulaşın. Sosyal medya yüzünüzün global platformda markanızın en önemli vitrini olduğunu unutmayın. 

Benzer Blog Yazıları
Sosyal Medya İçin Faydalanabileceğiniz Uygulamalar
Sosyal medya kanalları yönetirken ve içerik oluşturma ve takibi süreçlerinde birçok kişiye yardımcı olacak, kullanması basit uygulamaları ve web sitelerini sizler için derledik.
Devamını Oku
Instagram Reels Nedir?
Reels ile 15 saniyelik videolar çekip Reels için ayrılan alanda videolarınızı takipçileriniz ile paylaşabiliyorsunuz. Reels’ın normal video çekiminden farkı çeşitli efektler, müzikler, düzenlemeler yaparak daha yaratıcı videolar üretilebilmesidir.
Devamını Oku
Facebook Business Manager Nedir?
Facebook Business platformu üzerinden Instagram’da da reklam çıkılabilmektedir. Business Manager ile reklam vermenin en büyük avantajı daha detaylı hedeflemeler ve reklam raporları elde etmeniz.
Devamını Oku
Teklif Al
Telefon WhatsApp Harita E-posta