İletişim
Türkçe English

Kitchen Hill, bulunduğu adresten 50 mil çapına hem dolap hem tezgah hem de aksesuar malzemeleri satışı yapan ve mutfak ve banyo tasarım hizmeti ile birlikte uygulama çözümleri de sunan Closter, New Jersey’de lokal bir mağazadır.

Amaç:

Amaç:

Kendi yönettikleri Google reklamlarını devraldığımızda mevcut bütçe ile Kitchen Hill web sitesine daha fazla trafik çekmek ve bunun sonucunda da potansiyel müşterilerine ücretsiz sundukları yerinde mutfak ölçme hizmeti ve tasarımı için web sitesine gelen kullanıcıların ‘Kitchen Measurement’ rezervasyon formunu doldurma dönüşüm oranını arttırmak.

Sonuç:

Sonuç:

Google reklamlarını devraldığımız güne kadar yapılan bütün reklam çalışmalarını inceledikten sonra tıklama basına ödenen ortalama bedelin (CPC) çok yüksek olduğunu fark ettiğimiz için ilk önceki hedefimiz kullanılan anahtar kelimelerin kalite puanını yükseltmek oldu. Akabinde o güne kadar tıklanan reklamların aranma kelimelerini inceleyip geniş çaplı bir negatif anahtar kelime çalışması yapıldı. Bu iki çalışma bile aynı bütçe ile hem websitesi trafiğinde hem de dönüşüm oranınında ciddi bir artış sağladı. Hesabı devraldığımızda CPC $3,00 - $3,30 değerleri arasında değişkenlik gösterirken şu an bu aralık $1,75 - $ 1,95 arasında bir performans göstermektedir.

Kitchen Hill, bizimle çalışmaya başlayana kadar Google reklam bütçesinin tamamını sadece arama ağı reklamlarına ayırmıştı. Bizimle beraber bütçesinin bir kısmını, re-marketing ve ‘Custom İntent Audience’ hedef kitlelerine özel kurulan dışplay kampanyalarına dağıttığı için dönüşüm oranında 65%’lik bir artış yaşadık.

Teklif Al
Telefon WhatsApp Harita E-posta