İletişim
Türkçe English
Sosyal Medya İçin Faydalanabileceğiniz Uygulamalar
Sosyal medya kanalları yönetirken ve içerik oluşturma ve takibi süreçlerinde birçok kişiye yardımcı olacak, kullanması basit uygulamaları ve web sitelerini sizler için derledik.
Devamını Oku
Instagram Alışveriş Özelliği Nedir?
Instagram alışveriş özelliği ile kataloğunuzda bulunan tüm ürünleri Instagramınıza fiyat bilgileri ile birlikte ekleyebiliyorsunuz.
Devamını Oku
Instagram Reels Nedir?
Reels ile 15 saniyelik videolar çekip Reels için ayrılan alanda videolarınızı takipçileriniz ile paylaşabiliyorsunuz. Reels’ın normal video çekiminden farkı çeşitli efektler, müzikler, düzenlemeler yaparak daha yaratıcı videolar üretilebilmesidir.
Devamını Oku
Facebook Business Manager Nedir?
Facebook Business platformu üzerinden Instagram’da da reklam çıkılabilmektedir. Business Manager ile reklam vermenin en büyük avantajı daha detaylı hedeflemeler ve reklam raporları elde etmeniz.
Devamını Oku
Domain Seçiminin SEO Açısından Önemi
Google veya diğer arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek için SEO çalışmalarınıza daha çok önem vermelisiniz. Domain seçimi de henüz web sitenizi kurmadan önce SEO açısından en çok özen göstermeniz gereken konulardan biridir.
Devamını Oku
Dijital Dünya’da Fotoğraf ve Video içeriklerin Önemi
Günümüzde, sunduğunuz ürün veya hizmetleri hedef kitlenize en kısa ve anlaşılır şekilde, zamanını almadan anlatma yöntemi; fotoğraf ve video çekimleridir. 
Devamını Oku
Teklif Al
Telefon WhatsApp Harita E-posta